İstanbul Nakliyat

İstanbul Varlılar Nakliyat genç ve dinamik yapısı, profesyonel ekibi ve kurumsal taşımalara getirdiği yeniliklerle evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe, şüphesiz lider olmuştur. 1995 yılından bugüne kadar sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmakta olan Varlılar Nakliyat nakliyat araç filosunu, kaliteli ambalajlama ve paketleme ekipmanlarını ve nakliyat filosunu gün geçtikçe yeni teknolojilere ayak uydurmakta ve kendini yenileme çabasındadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden Türkiye’nin tüm şehirlerine evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. İstanbul evden eve taşımacılık zor ve uzmanlık gerektiren bir iştir. İstanbul Nakliyat firması’nın tüm personelleri firmanın kurulduğu günden bugüne kadar nakliyat işini meslek edindiği için geride sorunsuzca tamamlamış olduğu onca iş ve projelerde tecürbe elde etmiş ve günümüzde nakliyat işini profesyonellik içerisinde gerçekleştirmektedirler.

İstanbul Nakliyat, Evden Eve Nakliyat İstanbul, İstanbul Şehirler Arası Taşımacılık, Şehirler Arası Nakliyat Firmaları, İstanbul Nakliyat Ambarı, Şehirler Arası Parsiyel Taşımacılık

İstanbul Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden şehir içi ve şehirler arası nakliyat firması olarak sunmuş olduğumuz hizmetler;

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Parsiyel taşımacılık, Parça Eşya Taşıma,Büro, Ofis ve İşyeri Taşımacılığı, Şirket Taşımacılığı, Parsiyel Taşımacılık, Fuar Taşımacılığı, Arşiv Taşımacılıgı, Askılı Tekstil Taşımacılığı,Büyük ve Küçük Araç Organizasyonu,Sahne Sitemleri Nakliyatı, Para Kasası Ve Piyano Taşımacılıgı, Dershane Taşımacılığı hizmetleri sağlamaktadır.

Neden İstanbul Varlılar Nakliyat?

  1. Evden eve taşımacılık ta insan gücü ve asansör desteği
  2. Eşyalarınızın boyutuna göre son model nakliyat araçları
  3. Her gün dezenfekte edilmiş nakliyat araç filosu
  4. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden şehir içi ve şehirler arası nakliyat
  5. Uygun fiyata kaliteli ve profesyonel nakliye hizmeti
  6. Ambalajlama ve paketlemeli ev taşımacılığı

İstanbul Nakliyat taşımacılık işine başlamadan önce ekibimiz arasında iş dağılımı yapılarak görevlendirilmektedirler. Evinizi taşıma işlemini sırasıyla bahs edecek olursak Evinizin büyüklüğüne göre öncelikle nakliyat aracı ve personel sayısı belirtilmektedir. Belirlenecek olan personel sayısı evinizi insan gücüyle veya asansör yardımı ile taşınacağını öğrenildikten sonra personel sayısı belirlenmektedir. Ev taşıma işleminde ekibimiz arasında iş dağılımı yapıldıktan sonra bazı eşyalarınızın sökülmesi için belirlenmiş olan elemanlarımızca profesyonel bir şekilde sökülmesi sağlanmaktadır. Eşyalarınızın sökülme işlemi tamamlandıktan sonra ambalajlama ve paketleme işinden sorumlu olan elemanlarımızca eşyalarınız en kaliteli ve pahalı ambalajlama ve paketleme ekipmanları ile korunur. Mobilya eşyalarınızı marangoz ustamız tarafınca sökülüp yeni evinizde’de marangoz ustamız tarafınca kurulumu gerçekleştirilmektedir. Taşıma işlemi sırasında taşıma işinden sorumlu elemanlarımızca taşıma kuralları çerçevesinde profesyonel ve titiz bir şekilde önceden belirlenmiş olan nakliyat aracına taşımasını gerçekleştirmektedirler. Nakliyat aracındaki istif düzeni tamamen personellerimize aittir.