Hakkımızda

İstanbul nakliyat hakkımızda, İstanbul evden eve taşımacılık, İstanbul şehirler arası taşımacılık, İstanbul nakliyat firması, İstanbul nakliye şirketleri, Şehirler arası parsiyel taşımacılığı, İstanbul nakliyat ambarı

Varlılar Nakliyat 1995 yılında İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında iki şube olarak İstanbul merkezli kurulmuş taşımacılık şirketidir. İstanbul Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliyat ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan Varlılar nakliyat şirketi müşterilerine profesyonel, ekonomik, kaliteli ve hızlı taşımacılık sağlamaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sağlamakta olan nakliye şirketi müşteri odaklı bir şekilde çalışmaktadır. İstanbul Nakliyat şirketi müşterilerimizden almış olduğu güç ile nakliyat sektöründe profesyonellik ile müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.  Son dönemin teknolojik imkanlar ile taşımacılık sektöründe kaliteli ve profesyonel çalışmalarını sürdürmekte ve yük ve eşyalarınızın nakliye ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde sonlandırmaktadır. Varlılar nakliyat şirketinin taşıma araçları, kaliteli ambalajlama ve paketleme ekipmanları, personellerimiz belirlenmekte ve ekip çalışması yapmadan önce iş dağılımı yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat konusunda titiz ve profesyonel çalışmakta olan nakliyat şirketimiz ev eşyalarınızın ambalajlanıp paketlendikten sonra nakliye araçlarımıza istif içerisinde yerleştirilmektedir. Kaliteli ve profesyonel taşımacılık özelliğimiz ile İstanbul Nakliyat firmaları arasında geniş referans ağımız ile ve kaliteli ekipmanlarımız ile bir telefon kadar yakınınızdadır. Sizlere göstermiş olduğumuz özeni ve profesyonelliği eşyalarınıza da gösteriyor ve kaliteli bir nakliyat hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Nakliyat müşterilerilerine evden eve nakliyat, eşya depolama, ambalalajlama ve paketleme,  ofis büro fuar ve işyeri taşımacılığı, okul, hastane, lojistlik taşımacılık, piyano taşımacılığı, para kasası taşıma, antika eşya taşımacılığı hizmetlerini İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine sunmuş olduğu tır, kamyon, kamyonet, 10 teker, isuzu, panelvan nakliyat araçları ile nakliye ihtiyaçlarınızı gerçekleştirmektedir.

Bizleri tercih eden tüm referans müşterilerimize teşekkürler…

Sigortalı Nakliyat

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa şubelerimizden İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerin den Türkiye’nin tüm ilçe ve semtlerine sigortalı nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Yük ve Eşyalarınız Yapılan Tüm Taşımalarda Eşya ve yüklerinizin değerin de kasko sigorta güvencesi kapsamın da taşınmaktadır. İstanbul sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı İstanbul Nakliyat Şirketi ile güvence altına almaktayız.

İstanbul Nakliyat, İstanbul Nakliyat Hakkımızda, Nakliyat ekonomik, Uygun Nakliyat, Evden Eve Uygun Profesyonel Taşıma, Uygun Taşımacılık Firması